אודותינו

יגב ציוד רפואי בע"מיגב ציוד רפואי בע"מ נוסדה בישראל בשנת 1973, ומאז שומרת על מעמדה כספקית בלעדית של ציוד רפואי ומעבדתי באיכות הגבוהה ביותר. יגב מתמחה באספקה והפעלה של ציוד לשעת חירום, הכוללת מכירה ותמיכה טכניתמתמדת לצבא, לחיל האויר , לחיל הרפאה, ובנקי הדם של מד"א.

כמו כן מתמחה חברתנו במתן שירות למשרד הבריאות על כל מוסדותיו השונים:

בתי-חולים ומעבדות ממשלתיים, בתי חולים ומעבדות בבעלות קופות החולים של שירותי בריאות כללית ומכבי שירותי בריאות, המרכז לבקרת מחלות זיהומיות, מעבדות משטרה, וכמו כן בתי מרקחת .

יגב ציוד רפואי מספקת ללקוחותיה שירות יעיל , אדיב ומהיר. 

יגב ציוד רפואי מאמינה כשמה של החברה להמשך הדרך, כי זהו הבסיס לשותפות פוריה ויעילה בעסקים בין חברתנו לבין לקוחותינו. בשל שמירת רמת שירות גבוהה מול לקוחות החברה.
יגב ציוד רפואי בע"מ ממשיכה לקבל על עצמה פרוייקטים רבים אשר אותם אנו מסיימים ברמות איכות גבוהה.

ברשותנו אישור בקרת האיכות של ISO 9001 אישורי בקרת איכות למכשורי החברה הכוללים תיעוד של ולידציה ברמה של חברות פרמצבטיקה וחברות ביוטכנולוגיה Validation (IQ/OQ) -Installation/Operational Qualification.

בכדי לעמוד בסטנדרטים של שירות לקוחות ברמה גבוהה, יגב ציוד רפואי מקדישה יותר ממחצית ממשאביה ועובדיה על מנת לספק שירות ותמיכה של 7 / 24 בכל רחבי הארץ, ולכן בין השאר מכשירה את עובדיה בהשתלמויות, ובהתמחויות אצל היצרנים בחו"ל.

השירות בחברתנו כולל : התקנות, תחזוקה שוטפת ותיקונים דחופים של מכשירים ומערכות מורכבות. ברשימת הלקוחות של יגב ציוד רפואי נכללים בתי החולים, קופות החולים, קליניקות פרטיות, מעבדות, חברות היי-טק, פרמצבטיקה, וביוטכנולוגיה, בתי-ספר, אוניברסיטאות ומוסדות מחקר ברמה הגבוהה בארץ.

חברת יגב ציוד רפואי תופסת מעל ל-90% מהשוק באותם מגזרים שהיא פעילה בהם גם כאשר מתחריה בתחום הינן חברות גדולות ובינלאומיות ומדגישה ע"י כך את מעמדה של החברה כמובילה בשוק הרפואי ומעבדתי.

שאיפתה של יגב ציוד רפואי לאיכות ומצוינות בשירות לקוחותיה הקנתה לחברה בלעדיות ייצוגית והערכה מצד היצרנים הגדולים והמוכרים בעולם בתחום הרפואי והמעבדתי.

יגב ציוד רפואי שואפת להרחבה תמידית של חוג ספקיה מתוך רצון לשפר את המוצרים שהיא מספקת ללקוחותיה.

שאיפה זו למצויינות וחידוש תרמה להרחבתה והתפתחותה של יגב ציוד רפואי במשך השנים מיום היווסדה.

צרו עימנו קשר עוד היום לקבלת פתרון מקצועי בתחומי הציוד הרפואי